Відокремлений структурний підрозділ
Морехідний фаховий коледж
ім. О. І. Маринеска
Національного університету «Одеська морська академія»

Найстаріший морський навчальний заклад Одеси

Поточні дата та час

Виберіть свою мову

Наша адреса та контакти

Відокремлений структурний підрозділ «Морехідний фаховий коледж ім. О. І. Маринеска Національного університету
«Одеська морська академія»

Україна, 65014, м. Одеса, вул. Канатна, буд. 8
Приймальня начальника:
+38 (048) 752 83 02
Приймальна комісія:
+38 (067) 199 81 91
+38 (095) 199 81 91
+38 (073) 199 81 91
Навчальна частина:
+38(048) 752 83 03
Заочне відділення:
+38 (048) 752 83 10

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Bureau Veritas

ПРАКТИЧНА ПІДГОТОВКА

Перелік усіх видів практичної підготовки для кожної освітньо-професійної програми, їх послідовність, форми, тривалість практичної підготовки визначаються вимогами стандартів фахової передвищої освіти, професійної (професійно-технічної) освіти та відображаються, відповідно, в навчальних планах і графіках освітнього процесу фахового коледжу.

Основними видами практичної підготовки у фаховому коледжі є:
  • навчальна практика
  • виробнича (плавальна, технологічна)
  • переддипломна практика

Навчальна практика проводиться з метою ознайомлення здобувачів фахової передвищої освіти із майбутньою спеціальністю, отриманням первинних професійних умінь і навичок із загально-професійних і спеціальних дисциплін, що відповідають фаху навчання та передбачені навчальним планом відповідної спеціальності. Залежно від спеціальності (спеціалізації), навчальну практику проводять у навчально-виробничих майстернях коледжу під безпосереднім постійним керівництвом майстра виробничого навчання, на діючих підприємствах, установах морської галузі, на виробничих або навчально-виробничих суднах.

Виробнича практика проводиться для отримання досвіду застосування набутих компетентностей, використання обладнання, пристроїв і технологій відповідно до спеціальності, оволодіння сучасними формами організації праці , ознайомлення з умовами провадження професійної діяльності, ознайомлення з виробничим процесом безпосередньо на суднах, підприємствах, організаціях та установах морської галузі.

Складові частини виробничої практики:
  • плавальна практика - вид практичної підготовки, який проводиться згідно вимог Міжнародної Конвенції про підготовку і дипломування моряків та несення вахти 1978 року, з поправками, з метою придбання практичного досвіду роботи на суднах для придбання належної кваліфікації і буди здатними виконувати свої обов’язки згідно спеціальності (спеціалізації);
  • технологічна практика – вид практичної підготовки, який проводиться з метою ознайомлення здобувачів освіти з виробничими процесами та технологічними циклами виробництва, відпрацювання практичних вмінь та навичок за спеціальністю (спеціалізацією);
  • завданням переддипломної практики є збирання фактичного матеріалу для виконання кваліфікаційної роботи (дипломного проекту).

Отримуй достовірну інформацію з офіційних джерел

ODA_Logo

Одеська обласна державна адміністрація

Telegram Facebook
Anchor