Відокремлений структурний підрозділ
«Морехідний фаховий коледж
ім. О. І. Маринеска
Національного університету «Одеська морська академія»

Найстаріший морський навчальний заклад Одеси

Поточні дата та час

Виберіть свою мову

Наша адреса та контакти

Відокремлений структурний підрозділ
«Морехідний фаховий коледж
ім. О. І. Маринеска
Національного університету
«Одеська морська академія»

Україна, 65014, м. Одеса,
вул. Канатна, буд. 8
Приймальня начальника:
+38 (048) 752 83 02
Приймальна комісія:
+38 (067) 199 81 91
+38 (095) 199 81 91
+38 (073) 199 81 91
Навчальна частина:
+38 (048) 752 83 03
Заочне відділення:
+38 (048) 752 83 10

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Bureau Veritas

Сочинська Оксана Павлівна
Сочинська Оксана Павлівна
Завідувачка навчально-методичним кабінетом
Глухова Ніна Іванівна
Глухова Ніна Іванівна
Методист вищої категорії
Гришина Юлія Геннадіївна
Гришина Юлія Геннадіївна
Методист першої категорії
Ксенофонтова Ольга Миколаївна
Ксенофонтова Ольга Миколаївна
Методист вищої категорії

 

 

 

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ є центром навчально-методичної допомоги педагогічним працівникам, де зібрано зразки навчальної документації, навчально-методичні комплекси, методичні розробки окремих занять, матеріали з узагальнення досвіду навчальної роботи кращих педагогів фахового  коледжу. Робота навчально-методичного кабінету ведеться відповідно моделі, що ґрунтується на удосконаленні професійної підготовки педагогічних працівників.

Мета роботи:

  1. забезпечення оптимальних умов для організації освітнього процесу та реалізації завдань якісної підготовки фахівців;
  2. надання методичної допомоги педагогічним працівникам щодо підвищення їх кваліфікації, професійної компетентності;
  3. забезпечення непереривності навчання педагогічних працівників через курси підвищення кваліфікації і стажування на підприємствах та запровадження інноваційних форм проведення методичних заходів.
  4. навчально-методичне забезпечення освітнього процесу в коледжі;
  5. створення сприятливих умов для самовдосконалення педагогів, розвитку творчої ініціативи;
  6. забезпечення методичної підтримки щодо реалізації педагогічних ініціатив та апробації навчальної літератури, методичних розробок та інше.

Основне завдання – це навчати, формувати та виявляти професійного педагога шляхом створення оптимальних умов, що будуть сприяти фаховому та творчому розкриттю викладача, сприяти постійному підвищенню педагогічної майстерності та втілювати у освітній процес передові сучасні технології навчання і виховання.

Навчально-методичний кабінет організовує та надає методичну допомогу у проведенні відкритих занять, майстер-класів, олімпіад, конкурсів фахової майстерності.

Діяльність навчально-методичного кабінету координується з роботою педагогічної ради, методичної ради, циклових комісій та спрямована на покращення якості теоретичного і практичного навчання здобувачів освіти, сприяння зростанню педагогічної майстерності викладачів, надання їм практичної допомоги з питань теорії педагогіки, психології, методики викладання.

Напрямки методичної роботи:

  1. вдосконалення професійної компетентності педагогів;
  2. збереження та розвиток творчого потенціалу всього колективу;
  3. запровадження технологій навчання, що ґрунтуються на новітніх методологічних засадах та сучасних дидактичних принципах;
  4. активізація науково-пошукової роботи, обмін передовим педагогічним досвідом;
  5. залучення педагогічних працівників та студентів до активної участі у науково-практичних конференціях, форумах, тренінгах, конкурсах, вебінарах з використанням можливостей сучасних інформаційно-цифрових технологій.

Рейтинг викладачів за 2022-2023 н. р. - ДИВИТИСЬ

Рейтинг викладачів за 2023-2024 н. р. - ДИВИТИСЬ

ПЛАН роботи навчально-методичного кабінету на 2023-2024 н. р. - ЧИТАТИ

ПЛАН роботи навчально-методичного кабінету на 2024-2025 н. р. - ЧИТАТИ

 

ПЕДАГОГІЧНА РАДА коледжу створюється розпорядженням начальника коледжу терміном на один рік. Утворюється в складі начальника, заступників начальника, завідувачів відділень, голів циклових комісій, викладачів. Головою педагогічної ради є начальник, а за його відсутності — заступник начальника з навчальної роботи. Діловодство педагогічної ради веде секретар, обраний з членів педагогічної ради терміном на один рік.

Педагогічна рада коледжу розглядає та обговорює ряд питань: заходи щодо виконання навчальним закладом нормативно-правових актів, які регламентують освітній процес, інструкції та вказівки вищих освітніх організацій та установ, плани роботи коледжу, розвиток навчального закладу та зміцнення його матеріальної бази, стан і підсумки навчально-виховної та методичної роботи в навчальному закладі, удосконалення форм і методів навчання, стан і підсумки роботи відділень, досвід роботи циклових комісій, бібліотеки, інших структурних підрозділів коледжу, стан практичного навчання в закладі, питання виховання курсантів, звіти кураторів груп, стан виховної, культурно-масової та спортивної роботи, питання підвищення кваліфікації педагогічних працівників, розвиток творчої ініціативи викладачів, впровадження у освітній процес досягнень науки та передового педагогічного досвіду, стан профорієнтаційної роботи, питання охорони праці тощо.

ПРОТОКОЛИ засідань Педагогічної ради коледжу - ДИВИТИСЬ

 

МЕТОДИЧНА РАДА діє відповідно до Положення про методичну раду  і визначає основні напрями методичної роботи навчального закладу, сприяє впровадженню прогресивних форм і методів навчання та виховання, виконує заходи, спрямовані на удосконалення навчально-виховного процесу і підвищення якості підготовки фахівців, надає допомогу щодо ефективності організації методичної і навчально-виховної роботи, здійснює контроль прийнятих рішень і заходів.

Основні завдання:

  • сприяти реалізації державної політики в галузі фахової передвищої освіти, зокрема з питань навчально-методичного забезпечення навчально-виховного процесу;
  • здійснювати аналіз та загальне керівництво методичною і інноваційною діяльністю педагогічних працівників, готувати пропозицій щодо поліпшення навчально-методичного, програмного та інформаційного забезпечення педагогічного процесу;
  • стимулювати ініціативу та активізувати творчість членів педагогічного колективу до науково-дослідницької, експериментальної та іншої творчої діяльності, спрямованої на вдосконалення, оновлення і розвиток навчально-виховного процесу у коледжі.

Методична рада створюється наказом начальника коледжу.  До її складу входять заступник начальника з навчальної роботи, заступник начальника з виховної роботи, заступник начальника з навчально-виробничої роботи, завідувачі відділень, голови циклових комісії, методист коледжу. Головою методичної ради є начальник коледжу, заступником – заступник начальника з навчальної роботи.

ПРОТОКОЛИ засідань Методичної ради коледжу - ДИВИТИСЬ

Отримуй достовірну інформацію з офіційних джерел

ODA_Logo

Одеська обласна державна адміністрація

Telegram Facebook
Anchor